8 656 555898 699 99173

Impregnantas MAPECRETE STAIN PROTECTION

Impregnantas MAPECRETE STAIN PROTECTION

Susisiekite:

Vadybininkas Šarūnas

Mob. tel.: +370 615 44490
El. paštas: prekyba@randvel.lt

 

Hidro aliejinis repelentas ir nuo dėmių apsauganti medžiaga, skirta betonui, natūraliam akmeniui ir cementiniams paviršiams. Pagaminta iš modifikuotų organinių polimerų vandens pagrindo tirpale

KUR NAUDOTI

Mapecrete Stain Protection radikaliai sumažina aliejinių medžiagų ir vandens pagrindo tirpalų absorbavimą ir yra naudojamas norint užtikrinti veiksmingą apsaugos nuo dėmių efektą, kai yra apdorojami betoniniai, cementiniai ir natūralaus akmens paviršiai.
Mapecrete Stain Protection gerai ir tolygiai įsiskverbia į mažo porėtumo paviršius. Naudojant šį preparatą ant apdorojamo paviršiaus nesusidaro plėvelė, todėl paviršiaus išvaizda lieka nepakitusi. Ši charakteristika reiškia, kad produktas gali būti naudojamas įvairiose aplinkose, ypač komercinėse vietose ir komercinių patalpų grindų pertvarkymui.
Mapecrete Stain Protection ypač tinka tiek akytam, tiek ir poliruotam betonui. Produktą taip pat galima naudoti apdorojant iš cemento išlietas grindis ir poliruotas pramonines grindis, kaip, pavyzdžiui, „terrazzo“ grindų apdailos metodas, kai yra naudojami natūralūs ir dirbtiniai užpildai.

NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  • Šiurkščių ir poliruotų betono paviršių apsauga.
  • Betoninių pramoninių grindų prekybos centruose, maisto prekių parduotuvėse ir prekių sandėliuose, ypač tuose, kuriuose yra sandėliuojami maisto produktai, apsauga.
  • Betoninių pramoninių grindų prekybos centruose apsauga.
  • Poliruotų pramoninių grindų, įsikatant tas, kurios išlietos pritaikant „terrazzo“ metodą, kai yra naudojami natūralūs ir dirbtiniai užpildai, apsauga.

Sąnaudos: 0,1-0,3 kg/m² priklausomai nuo betono paviršiaus porėtumo
Naudojimo temperatūra: nuo +10°C iki +30°C 
Pakuotė: 25 kg

SkambintiSiųsti užklausą