8 656 555898 699 99173

MAPECRETE LI HARDENER ličio impregnantas/kietiklis betonui

MAPECRETE LI HARDENER ličio impregnantas/kietiklis betonui

Susisiekite:

Vadybininkas Šarūnas

Mob. tel.: +370 615 44490
El. paštas: prekyba@randvel.lt

 

Paviršių apdorojimui skirta skysto pavidalo medžiaga, pasižyminti kietinančiomis savybėmis, skirta naujoms ir senoms betono grindims, taip pat betono paviršiams, apdorotiems barstomais kietikliais

KUR NAUDOTI

Mapecrete LI Hardener tinka naujoms arba senoms pramoninėms ir visuomeninės paskirties cementinėms grindims. Medžiaga užpildo cementinės pastos porėtumą, todėl padidina grindų paviršiaus tvirtumą. Šis produktas tinka naudoti ant senų grindų, kad būtų galima grąžinti apdorojamų paviršių blizgumą, švarumą ir patvarumą.
Mapecrete LI Hardener padidina grindų patvarumą dėl naudingų jame esančių ličio druskų savybių, kadangi jos užkerta kelią šarminei reakcijai, kuri dėl reaktyvių užpildų vyksta daugumoje grindų. Be to, kad pasižymi geresnėmis mechaninėmis savybėmis, Mapecrete LI Hardener apdorotos cementinės grindys yra atsparesnės estetiniams defektams, kaip pvz., išsikristalinimui ir įvairių dėmių atsiradimui. 

NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

  • Pramoninių ir visuomeninių grindų (sandėliai, prekybos centrai, automobilių stovėjimo aikštelės, garažai, amatų dirbtuvės ir t.t.), padarytų iš betono ir cementinių grindų, apdorotų barstomais kietikliais, paviršiaus sutvirtinimui.
  • Cementinių grindų paviršiaus apsauga, siekiant padidinti jų atsparumą nutyrinimui, braižymui ir estetiniams defektams.
  • Galutinis paviršiaus apdorojimas po cemento grindų poliravimo.
  • Dulkes atstumiantis pramoninių ir visuomeninės paskirties grindų apdorojimas.

Minimalus laiko tarpas, reikalingas produkto įsiskverbimui į apdorojamą paviršių: 30 min.
Sąnaudos: 0.2-0.4 kg/m², atsižvelgiant į betono porėtumo lygį
Naudojimo temperatūra: nuo +5 °C iki +40 °C
Pakuotė: 25 kg
Spalva: skaidri

SkambintiSiųsti užklausą