8 656 555898 699 99173

Skarifikatorius benzininis Eliet E401 Pro GX120 fb

Skarifikatorius benzininis Eliet E401 Pro GX120 fb
Skarifikatorius benzininis Eliet E401 Pro GX120 fb

Susisiekite:

Vadybininkas Šarūnas

Mob. tel.: +370 615 44490
El. paštas: prekyba@randvel.lt

 

Gamintojas Eliet

Variklis Honda, GX120
Cilindro darbinis tūris 118 cm³
Galingumas 2.9 kW @ 3600 aps./min.
Eigos sistema Stumiamas
Darbinis plotis 40 cm
Skarifikavimo gylis Reguliuojamas
Peiliukų tipas Fiksuoti
Peiliukų kiekis 14 vnt.
Surinktuvės talpa 60 L
Ratai Metaliniai su guoliais
Svoris 40 kg

Skarifikatorius Eliet E401 savo darbiniu pločiu idealus pasirinkimas smulkiems ar vidutinio dydžio sodams. Patvarus dizainas nesidėvi, o pjovimo peiliai neatšimpantys dėl Permanently Sharp Blades technologijos. Dėl ratų reguliavimo skarifikatorių galima išnaudoti maksimaliai.

 

Tvirtas rėmas

Nors E401 yra vienas mažiausių skarifikatorių, tačiau jo darbo našumas tiesiog stulbinantis. Patvari konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką net dažnam pramoniniam naudojimui. Peilių ašis įmontuota storo plieno rėme apsaugančiame jautresnes detales nuo šiukšlių ar atšokančių dalelių.

ROBUST FRAME

Standūs peiliai

Skarifikatorius net 40 cm darbiniu pločio besisukančiu velenu turi 14 standžių ypač patvarių patentuotų Permanently Sharp Knives TM peiliųi. Kiekvienas peilis turi du pjovimo kraštus, todėl vienu veleno apsisukimu padaroma dvigubai daugiau pjūvių. Peiliai išdėstyti spirale tam, kad apsaugotų veją nuo išpjaunamų ir išplėšiamų gabalų.

FIXED BLADES

 Dideli ratai

Skarifikatorius E401 su 20 cm skersmens ratais važiuoja itin lengvai net nelygiais paviršiais. Ratų guoliai apsaugoti nuo smėlio ar dulkių užtikrina sklandų važiavimą.

LARGE WHEELS

Priekiniai ratai

Priekiniai ratai reguliuojami neribojamai. Kiekvienas ratas reguliuojamas atskirai todėl peilių ašies gylį lengva reguliuoti.

INFINITELY VARIABLE FRONT WHEELS

Galiniai ratai

Galiniai ratai gali būti reguliuojami fiksuotose pozicijose. Dėl abiejų ratų reguliavimo peilių galima išnaudoti maksimaliai iki kol visiškai susidėvės.

REAR WHEELS DEPTH ADJUSTMENT

Didelis surinktuvas

Pasiekti maksimaliam rezultatui reikia pašalinti iš vejos šiukšles, todėl talpus surinktuvas palengviną šį darbą. Plati rinktuvo danga užtikrina optimalų užpildymą.

SPACIOUS COLLECTION BAG

Guminis deflektorius

Dirbant be surinktuvės skarifikatorius pakelia daug sąmanų, šaknų ar dulkių, kad jos nesklistų ant operatoriaus deflektorius jas sulaiko ir apsaugo operatorių.

RUBBER DEFLECTOR

Vertikalus diržo įtempimas

Labai patvari sistema. Dėl vertikalaus diržo įtempimo diržas visada yra savo nenaturalios formos o tai sumažiną jo nusidėvėjimą bei stipriai prailgina tarnavimo laiką.

VERTICAL BELT TENSION

Sulankstoma rankena

Rankena lengvai nulenkiama, todėl užima nedaug vietos bei lengva transportuoti.

FOLD-DOWN HANDLEBAR
   
   
   
   
   
   
   
SkambintiSiųsti užklausą